Usorski srednjoškolac broj 41

Posted by on Juni 12, 2017 in Objave | Komentari isključeni za Usorski srednjoškolac broj 41

Usorski srednjoškolac broj 41

U  školskoj 2016/2017.godini nastava za završne razrede je završena 11. svibnja 2017. godine. Ove školske godine školovanje završava jedan odjel Gimnazije-društveni smjer (14 učenika), jedan odjel Osobnih usluga stručno zvanje kozmetičar- (14 učenika), jedan odjel Osobnih usluga  zanimanje frizer (21 učenik) i jedan odjel Elektrotehničke stručne škole zanimanje autoelektričar- (27 učenika).

Prolaznost za završne razrede  je 97,3 %. Od ukupno 76 učenika odličnim uspjehom prolazi 23 učenika, vrlo dobrim 27 učenika, dobrim 24 učenika i nedovoljnim 2 učenika, od čega j 1 s jednom nedovoljnom i 1 učenika s dvije nedovoljne ocjene. Prosječna ocjena za završne razrede na razini škole je 4,05.

Polaganja mature u Gimnaziji oslobođeni su Dario Anđelić, Marko Čagalj, Ivana Jeleč, Pejo Katić, Monika Krajina, Klaudija Penava i Ivan Vidić. U Osobnim uslugama-kozmetičar polaganja mature su oslobođeni Ivana Bejić, Marijana Gavran, Dajana Matić,  Ana Marija Sučić i Adriana Vidić. U Osobnim uslugama-frizer polaganja završnog ispita oslobođena je Dženena Krkalić. U Elektrotehničkoj stručnoj koli školi polaganja završnog ispita oslobođen je Ivan Gavran.

Posebnu diplomu za postignut odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta tijekom četverogodišnjeg školovanja dobit će učenica Osobnih usluga-kozmetičar Adriana Vidić koja je ove školske godine proglašena za učenika generacije.

Sukladno radnom kalendaru planirano je da se nastava u drugom polugodištu završi 12.06.2017. godine. Svim maturantima želimo dobar uspjeh na maturi i završnim ispitima a ostalim učenicima želimo uspješan završetak školske godine.

Tajnik škole: Anica Petrović